0 All Booked All Booked All Booked 1283 Nabożeństwo z kazaniem, które wygłosi Mirosław Kulec https://metodyzm.pl/?event=nabozenstwo-z-kazaniem-pastora-miroslawa-kulca&event_date=2019-02-03&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2019-02-03

Nabożeństwo z kazaniem, które wygłosi Mirosław Kulec


2019-02-03 10:00 2019-02-03 13:00 Europe/Warsaw Nabożeństwo z kazaniem, które wygłosi Mirosław Kulec

Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo, podczas którego kazanie wygłosi Mirosław Kulec – pastor Zboru Braterskiego w Hradku. 

miroslaw-kulec

Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo z gościnnym kazaniem Mirosława Kulca – mentora i ewangelisty, który przez wiele lat pełnił urząd pastora w Chełmie oraz w Hradku.

Rynek Podgórski 2
3 lutego 2019
godz. 10:00

„Byłem człowiekiem, który całkowicie nie miał nic wspólnego z Bogiem […]. Często w niedzielę mama z tatą zmuszali mnie, żebym szedł do kościoła. Nauczyłem się więc chytrze: rano wstawałem, szedłem pomodlić się i mówiłem do kolegów: „Ja już mam to z głowy, nie muszę dziś iść na mszę”. […] Nigdy nie byłem świadomy tego, że Bóg widzi postawę mojego serca. Nigdy mnie to nie obchodziło. Po prostu uważałem, że zrobiłem swoje i Pan Bóg powinien być ze mnie zadowolony. Potem nawróciłem się i kiedy przestałem pić i palić, kiedy przestałem przeklinać i mówić brzydkie słowa, wydawało mi się, że jestem bardzo święty. Dzisiaj, po latach wiary, im więcej czasu spędzam przed Panem, tym bardziej widzę, jak człowiek wiele potrzebuje łaski Bożej”.

*zdjęcie pochodzi z nagrania umieszczonego w serwisie youtube: https://www.youtube.com/watch?v=uuhat5Vfn5c