0 All Booked All Booked All Booked 1391 Uwielbianie tańcem – warsztaty z Dorotą Herok https://metodyzm.pl/?event=uwielbianie-tancem-warsztaty-z-dorota-herok&event_date=2019-03-17&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2019-03-17

Uwielbianie tańcem – warsztaty z Dorotą Herok


2019-03-17 16:00 2019-03-17 20:00 Europe/Warsaw Uwielbianie tańcem – warsztaty z Dorotą Herok

„Dawid tańczył z całej siły przed Panem” 2 Ks. Samuela 6:14 Wiemy, że nie potrzeba warsztatów żeby uwielbiać Pana tańcząc ale my chcemy dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej – zapraszamy więc do nas Dorotę Herok z mężem Kubą. Dorota podzieli się z nami swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem. Warsztaty będą wydarzeniem otwartym, na które zapraszamy każdego! Kuba i Dorota Herok- są razem w posłudze uwielbienia od 18 lat. Przez te lata prowadzili uwielbienie i nauczania na wielu konferencjach, szkołach uwielbienia, domach modlitwy w Polsce i za granicą. Kuba jest liderem uwielbienia, prowadził wiele zespołów uwielbienia. Dorota posługuje w modlitwie tańcem. DOROTA HEROK – Od 18 lat zajmuje się uwielbieniem i modlitwą tańcem oraz tańcem izraelskim. Jej główny przekaz to intymność z Bogiem oraz prorocze uwielbienie za pomocą tańca, ruchu, z użyciem flag i biblijnego znaczenia kolorów. Prowadziła wiele projektów tanecznych, nauczała na temat tańca uwielbienia, oraz prowadziła taniec i warsztaty na różnych konferencjach i w szkołach uwielbienia, w domach modlitwy w wielu miejscach w Polsce i za granicą (m.in. Izrael, Panama, Finlandia, Niemcy, Ukraina, Czechy, Słowacja). Przez lata wytrenowała wielu tancerzy uwielbienia, liderów tańca, pomogła wielu wspólnotom i kościołom ustanowić służbę uwielbienia tańcem. Jest nauczycielem i choreografem tańców żydowskich i izraelskich, prowadzi zespół tańca ” Klezmer” w Cieszynie. Absolwentka Chrześcijańskiej Szkoły Pantomimy, Dramy i Tańca. Plan warsztatów: – wykład o podstawach uwielbienia tańcem w Biblii – taniec uwielbienia jako forma modlitwy – hebrajskie i greckie słowa opisujące taniec w Biblii – duchowe znaczenie ruchu i gestu – ciało jako świątynia Ducha Św. Te wszystkie zagadnienia będą poruszane teoretycznie i praktycznie. Nie czekajcie z zapisami! 🙂 Termin warsztatów: 17 marca 2019, g. 16:00-20:00 z przerwą Rezerwacja miejsca: kasiaekm@gmail.com (imię i nazwisko) Koszt: 30 zł przy zapisie i opłaceniu warsztatów do 3.03.2019, 40 zł przy zapisie do 10.03.2019 a po 10 marca – 50 zł Jeżeli chcesz przyjść na warsztaty ale nie jesteś w stanie zapłacić – zapisz się i napisz o tym w mailu Jeżeli chcesz zapłacić więcej lub opłacić komuś wejście – również napisz o tym w mailu 🙂 Zachęcamy was do zapraszania swoich znajomych i udostępniania wydarzenia. To będzie wspaniały czas! Do zobaczenia! „Alleluja. Chwalcie Boga w świątyni jego, Chwalcie go na ogromnym jego nieboskłonie. Chwalcie go dla potężnych dzieł jego, Chwalcie go za niezmierzoną wielkość jego! Chwalcie go na głośnych trąbach, Chwalcie go na harfie i cytrze! Chwalcie go bębnem i pląsaniem, Chwalcie go na strunach i na flecie! Chwalcie go na cymbałach dźwięcznych, Chwalcie go na cymbałach głośnych! Niech wszystko co żyje chwali Pana! Alleluja” Psalm 150

„Dawid tańczył z całej siły przed Panem”
2 Ks. Samuela 6:14

Wiemy, że nie potrzeba warsztatów żeby uwielbiać Pana tańcząc ale my chcemy dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej – zapraszamy więc do nas Dorotę Herok z mężem Kubą. Dorota podzieli się z nami swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem.

Warsztaty będą wydarzeniem otwartym, na które zapraszamy każdego!

Kuba i Dorota Herok- są razem w posłudze uwielbienia od 18 lat. Przez te lata prowadzili uwielbienie i nauczania na wielu konferencjach, szkołach uwielbienia, domach modlitwy w Polsce i za granicą. Kuba jest liderem uwielbienia, prowadził wiele zespołów uwielbienia. Dorota posługuje w modlitwie tańcem.

DOROTA HEROK – Od 18 lat zajmuje się uwielbieniem i modlitwą tańcem oraz tańcem izraelskim. Jej główny przekaz to intymność z Bogiem oraz prorocze uwielbienie za pomocą tańca, ruchu, z użyciem flag i biblijnego znaczenia kolorów. Prowadziła wiele projektów tanecznych, nauczała na temat tańca uwielbienia, oraz prowadziła taniec i warsztaty na różnych konferencjach i w szkołach uwielbienia, w domach modlitwy w wielu miejscach w Polsce i za granicą (m.in. Izrael, Panama, Finlandia, Niemcy, Ukraina, Czechy, Słowacja). Przez lata wytrenowała wielu tancerzy uwielbienia, liderów tańca, pomogła wielu wspólnotom i kościołom ustanowić służbę uwielbienia tańcem. Jest nauczycielem i choreografem tańców żydowskich i izraelskich, prowadzi zespół tańca ” Klezmer” w Cieszynie. Absolwentka Chrześcijańskiej Szkoły Pantomimy, Dramy i Tańca.

Plan warsztatów:

– wykład o podstawach uwielbienia tańcem w Biblii
– taniec uwielbienia jako forma modlitwy
– hebrajskie i greckie słowa opisujące taniec w Biblii
– duchowe znaczenie ruchu i gestu
– ciało jako świątynia Ducha Św.

Te wszystkie zagadnienia będą poruszane teoretycznie i praktycznie.

Nie czekajcie z zapisami! 🙂

Termin warsztatów: 17 marca 2019, g. 16:00-20:00 z przerwą

Rezerwacja miejsca: kasiaekm@gmail.com (imię i nazwisko)

Koszt: 30 zł przy zapisie i opłaceniu warsztatów do 3.03.2019, 40 zł przy zapisie do 10.03.2019 a po 10 marca – 50 zł
Jeżeli chcesz przyjść na warsztaty ale nie jesteś w stanie zapłacić – zapisz się i napisz o tym w mailu
Jeżeli chcesz zapłacić więcej lub opłacić komuś wejście – również napisz o tym w mailu 🙂

Zachęcamy was do zapraszania swoich znajomych i udostępniania wydarzenia.
To będzie wspaniały czas! Do zobaczenia!

„Alleluja.
Chwalcie Boga w świątyni jego,
Chwalcie go na ogromnym jego nieboskłonie.
Chwalcie go dla potężnych dzieł jego,
Chwalcie go za niezmierzoną wielkość jego!
Chwalcie go na głośnych trąbach,
Chwalcie go na harfie i cytrze!
Chwalcie go bębnem i pląsaniem,
Chwalcie go na strunach i na flecie!
Chwalcie go na cymbałach dźwięcznych,
Chwalcie go na cymbałach głośnych!
Niech wszystko co żyje chwali Pana! Alleluja”

Psalm 150