0 All Booked All Booked All Booked 1501 Zdrowe dziecko – indywidualne spotkanie z Osteopatą https://metodyzm.pl/?event=zdrowe-dziecko-indywidualne-spotkanie-z-osteopata&event_date=2019-05-09&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2019-05-09

Zdrowe dziecko – indywidualne spotkanie z Osteopatą


2019-05-09 09:00 2019-05-09 15:00 Europe/Warsaw Zdrowe dziecko – indywidualne spotkanie z Osteopatą

Zapraszamy dzieci w wieku od 1 tygodnia życia do 6 lat na indywidualne badanie osteopatyczne wraz z diagnozą. Czym jest osteopatia? Osteopatia to rodzaj medycyny regulacyjnej, w której terapeuta pracuje rękami. W medycynie Osteopatycznej kluczową rolę odgrywa znajomość anatomii i fizjologii, a o sukcesie terapii decydują indywidualne umiejętności i predyspozycje terapeuty. Przyjmować będą dwie dyplomowane terapeutki: Iwona Migdałek-Łaskawiec oraz Monika Pośpiech. Profil Iwony na znanylekarz.pl: https://www.znanylekarz.pl/iwona-migdalek-laskawiec/fizjoterapeuta/krakow Na co dzień Iwona pracuje w ośrodku Dobra Diagnoza – Centrum Medyczne Garncarska – http://dobradiagnoza.com/leczenie-bolu/. Jej wielką pasją jest pomaganie ludziom w zwalczaniu bólu oraz różnego rodzaju schorzeń, a w ostatnim czasie przyjmuje coraz więcej dzieci i niemowląt. Jak wygląda przebieg badania? Na podstawie szczegółowego wywiadu, analizy postawy ciała oraz testów związanych z ruchomością stawów i napięciem tkanek – terapeuta podejmuje decyzje o zakresie prowadzonej terapii. Osteopata nie postępuje według gotowych procedur i szablonów, ale pracując rękami – analizuje indywidualne problemy pacjenta, uwzględniając jego psycho-fizyczną jedność. Podczas całości badania obecny jest rodzic/opiekun dziecka. Do badania nie trzeba się specjalnie przygotowywać, jednak zalecane jest nie spożywanie posiłków w okresie 2h przed wizytą. Dla kogo? Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od 1 tygodnia życia do 6 lat. Wskazania do terapii to m.in.: -cesarskie cięcie -przedłużający się poród -asymetria -problemy związane z układem pokarmowym (ulewanie, zaparcia, kolki) -plagiocefalia Jakie są możliwe efekty? Już po pierwszym spotkaniu możliwe są do uzyskania efekty takie jak np.: -poprawa symetrii ciała -poprawa funkcjonowania układu trawiennego -lepszy sen Czasem jednak potrzeba większej ilości spotkań lub konsultacji z innymi specjalistami a postawiona diagnoza ułatwia rozeznanie „co dalej”. Kiedy? Przyjmujemy 9 maja 2019r. w godz. 9.00-15.00 Gdzie? ul. Dwernickiego 5 – siedziba chrześcijańskiego Ewangelicznego Kościoła Metodystycznego w Krakowie Dlaczego to organizujemy? Chcemy dzielić się naszymi talentami i umiejętnościami z innymi ludźmi. Hasło naszej wspólnoty to „Oddani Bogu, Oddani ludziom”. Mamy za sobą już kilka spotkań, m.in. pomagające ludziom w odnalezieniu się na rynku pracy lub też dotyczące autoterapii kręgosłupa. Po badaniu i terapii nie trzeba zapisywać się do Kościoła 🙂 Jaki jest koszt? Wizyta jest bezpłatna. Jedyne o co będziemy Was prosić, to byście wpłacili dobrowolną ofiarę na cele charytatywne. Sugerowana minimalna kwota to 30 zł. Zapisy, pytania pod numerem telefonu: 12 633 10 41 Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy dzieci w wieku od 1 tygodnia życia do 6 lat na indywidualne badanie osteopatyczne wraz z diagnozą.

Czym jest osteopatia?

Osteopatia to rodzaj medycyny regulacyjnej, w której terapeuta pracuje rękami. W medycynie Osteopatycznej kluczową rolę odgrywa znajomość anatomii i fizjologii, a o sukcesie terapii decydują indywidualne umiejętności i predyspozycje terapeuty.

Przyjmować będą dwie dyplomowane terapeutki: Iwona Migdałek-Łaskawiec oraz Monika Pośpiech.
Profil Iwony na znanylekarz.pl: https://www.znanylekarz.pl/iwona-migdalek-laskawiec/fizjoterapeuta/krakow
Na co dzień Iwona pracuje w ośrodku Dobra Diagnoza – Centrum Medyczne Garncarska – http://dobradiagnoza.com/leczenie-bolu/.
Jej wielką pasją jest pomaganie ludziom w zwalczaniu bólu oraz różnego rodzaju schorzeń, a w ostatnim czasie przyjmuje coraz więcej dzieci i niemowląt.

Jak wygląda przebieg badania?

Na podstawie szczegółowego wywiadu, analizy postawy ciała oraz testów związanych z ruchomością stawów i napięciem tkanek – terapeuta podejmuje decyzje o zakresie prowadzonej terapii. Osteopata nie postępuje według gotowych procedur i szablonów, ale pracując rękami – analizuje indywidualne problemy pacjenta, uwzględniając jego psycho-fizyczną jedność.

Podczas całości badania obecny jest rodzic/opiekun dziecka. Do badania nie trzeba się specjalnie przygotowywać, jednak zalecane jest nie spożywanie posiłków w okresie 2h przed wizytą.

Dla kogo?
Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od 1 tygodnia życia do 6 lat.

Wskazania do terapii to m.in.:
-cesarskie cięcie
-przedłużający się poród
-asymetria
-problemy związane z układem pokarmowym (ulewanie, zaparcia, kolki)
-plagiocefalia

Jakie są możliwe efekty?
Już po pierwszym spotkaniu możliwe są do uzyskania efekty takie jak np.:
-poprawa symetrii ciała
-poprawa funkcjonowania układu trawiennego
-lepszy sen
Czasem jednak potrzeba większej ilości spotkań lub konsultacji z innymi specjalistami a postawiona diagnoza ułatwia rozeznanie „co dalej”.

Kiedy?
Przyjmujemy 9 maja 2019r. w godz. 9.00-15.00

Gdzie?
ul. Dwernickiego 5 – siedziba chrześcijańskiego Ewangelicznego Kościoła Metodystycznego w Krakowie

Dlaczego to organizujemy?
Chcemy dzielić się naszymi talentami i umiejętnościami z innymi ludźmi. Hasło naszej wspólnoty to „Oddani Bogu, Oddani ludziom”.
Mamy za sobą już kilka spotkań, m.in. pomagające ludziom w odnalezieniu się na rynku pracy lub też dotyczące autoterapii kręgosłupa.
Po badaniu i terapii nie trzeba zapisywać się do Kościoła 🙂

Jaki jest koszt?
Wizyta jest bezpłatna. Jedyne o co będziemy Was prosić, to byście wpłacili dobrowolną ofiarę na cele charytatywne. Sugerowana minimalna kwota to 30 zł.

Zapisy, pytania pod numerem telefonu: 12 633 10 41
Liczba miejsc ograniczona!