0 All Booked All Booked All Booked 1578 Uwielbiamy Pana! https://metodyzm.pl/?event=uwielbiamy-pana&event_date=2019-08-31&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2019-08-31

Uwielbiamy Pana!


2019-08-31 17:00 2019-08-31 17:00 Europe/Warsaw Uwielbiamy Pana!

„Nuże, wszyscy, którzy macie pragnienie, pójdźcie do wód, a którzy nie macie pieniędzy, pójdźcie, kupujcie i jedzcie! Pójdźcie, kupujcie bez pieniędzy i bez płacenia wino i mleko! Czemu macie płacić pieniędzmi za to, co nie jest chlebem, dawać ciężko zdobyty zarobek za to, co nie syci? Słuchajcie mnie uważnie, a będziecie jedli dobre rzeczy, a tłustym pokarmem pokrzepi się wasza dusza! Nakłońcie swojego ucha i pójdźcie do mnie, słuchajcie, a ożyje wasza dusza (…)” Iz 55:1-3 ——————- Rozmódlmy się Wsłuchajmy się Trwajmy Rozszerzajmy serca Bądźmy wolni przed naszym Bogiem Klękajmy/śpiewajmy/tańczmy/milczmy/krzyczmy/… Stańmy w jedności i uwielbiajmy Króla Wierzymy, że tylko On jest godzien ——————— „Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów.” Obj 3:22 Duch Święty poruszył nas do zorganizowania tego wieczoru – ale nie chcemy organizować za dużo żeby Mu nie przeszkadzać. Zostawiamy ten czas w rękach Jezusa. Będzie Słowo. Będzie modlitwa. Będzie muzyka. Ale tylko On wie jak potoczy się to spotkanie. A Tobie chcemy powiedzieć, że jesteś tu chciany! Zapraszamy! ———————- Zachęcamy też do wspólnego postu i modlitwy o to wydarzenie. Od niedzieli, 25.08 zaczynamy post. ———————- „Dusza moja pragnie Boga, Boga żywego”. Ps 42:3 ———————- Zachęcamy do dzielenia się Słowem w tym wydarzeniu. ———————- Jeżeli Duch Św. porusza Cię do przekazania nam czegoś przed spotkaniem – pisz do nas śmiało! 🙂 ——————— Do zobaczenia!

„Nuże, wszyscy, którzy macie pragnienie, pójdźcie do wód, a którzy nie macie pieniędzy, pójdźcie, kupujcie i jedzcie!
Pójdźcie, kupujcie bez pieniędzy i bez płacenia wino i mleko! Czemu macie płacić pieniędzmi za to, co nie jest chlebem, dawać ciężko zdobyty zarobek za to, co nie syci?
Słuchajcie mnie uważnie, a będziecie jedli dobre rzeczy, a tłustym pokarmem pokrzepi się wasza dusza!
Nakłońcie swojego ucha i pójdźcie do mnie, słuchajcie, a ożyje wasza dusza (…)”

Iz 55:1-3

——————-

Rozmódlmy się
Wsłuchajmy się
Trwajmy
Rozszerzajmy serca
Bądźmy wolni przed naszym Bogiem
Klękajmy/śpiewajmy/tańczmy/milczmy/krzyczmy/…
Stańmy w jedności i uwielbiajmy Króla

Wierzymy, że tylko On jest godzien

———————

„Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów.”

Obj 3:22

Duch Święty poruszył nas do zorganizowania tego wieczoru – ale nie chcemy organizować za dużo żeby Mu nie przeszkadzać. Zostawiamy ten czas w rękach Jezusa.

Będzie Słowo. Będzie modlitwa. Będzie muzyka. Ale tylko On wie jak potoczy się to spotkanie.

A Tobie chcemy powiedzieć, że jesteś tu chciany! Zapraszamy!

———————-

Zachęcamy też do wspólnego postu i modlitwy o to wydarzenie. Od niedzieli, 25.08 zaczynamy post.

———————-

„Dusza moja pragnie Boga, Boga żywego”.

Ps 42:3

———————-

Zachęcamy do dzielenia się Słowem w tym wydarzeniu.

———————-

Jeżeli Duch Św. porusza Cię do przekazania nam czegoś przed spotkaniem – pisz do nas śmiało! 🙂

———————

Do zobaczenia!